וויסקי מקאלן: 12 שנים יישון מהמותג האיכותי אונליין | אליאסי משקאות | אליאסי משקאות
משלוחים מהיום להיום בערים ת"א, חולון, אזור ובת-ים | משלוח חינם ברכישת יינות מעל 300 ש"ח
ראשי    /    אלכוהול    /   וויסקי מקאלן

וויסקי מקאלן

אפשר להגיד הרבה על מקאלן, אבל כולם יודעים שוויסקי מקאלן הינו הסינגל מאלט הכי מפורסם באיכות ווביוקרה שלו בעולם. זוהי מזקקה שדוחפת למצויינות כל הזמן ומצליחה למכור את הוויסקי שלה במכירות המיוחדות עם שיאים חדשים בכל פעם.

 

אז מה מיוחד בוויסקי מקאלן?

מזקקת מקאלן אחראית על ייצור הוויסקי מתחילתו ועד סופו, כלומר כבר מרגע גידול העצים אשר ישמשו מאוחר יותר לחביות בהן התיישן הוויסקי, וגידול הענבים אשר ישמשו למילוי חביות השרי אשר נעשה בהם שימוש בסדרת החביות הכפולות ועד הוצאתו את הצרכן, מה שמספק שליטה מלאה על כל ההליך- עם סיפור יפה על גידול העצים והטיפול בהן.

המזקקה משתמשת בחביות עץ אלון אמריקאי ואירופאי שכן לשינויים באקלים, טמפרטורה ולחות יש השפעה ברורה על העצים היוצרים את החבית.
שני סוגי העצים הללו תורמים מאפיינים ייחודיים הממלאים תפקיד מכריע בטעמים המתקבלים של הוויסקי ו-100 אחוז מהצבע של הוויסקי מגיעים מהחביות, לעולם לא מתווסף עוד צבע לוויסקי מלבד ליישון בחבית!

לאחר הקציר, העצים נשארים לייבוש באוויר במקום למשך שנה לפחות, לאחר מכן, העצים נחתכים לרבעים, ומועברים לחרז דה לא פרונטרה שבספרד, שם הם נשארים לייבוש למשך שנה נוספת.

כמו כן, בסדרת החביות הכפולות של מקאלן נעשה שימוש בחביות שרי מחרז דה לה פרונטרה, ספרד, עם אקלים מובהק המאפשר גידול ענבים באדמת אלבריזה, אידיאלית לגידול ענבי פלומינולאחר הבשלה, הענבים נבצרים ביד, ומכינים אותם ביין שריהשרי העשיר והיבש הזה הוא שממלא את החבית שלנו, ונשאר לתבל בסבלנות במשך כ-12-18 חודשים.  כל ההליך הארוך ושינוען של החביות אל המזקקה, מספקים לחלוטין את האיכות והמצויינות שהמזקקה הזו שואפת אליה.

מזקקת מקאלן ידועה בסדרות הרבות שלה עם מלאים  מצומצים בחלק מהן, אשר כל אחת מהן מביאה את הסיפור של מקאלן מזווית אחרת ועם טעמים וארומות אופיינים אחרים.

 

מעוניינים להזמין וויסקי מקאלן?

אם גם אתם גיליתם את היתרונות הרבים הטמונים בוויסקי מקאלן ומבקשים ליהנות מהם – תשמחו לגלות שאתם במקום הנכון. באליאסי משקאות, מקפידים לעבוד עם מותגי האלכוהול המובילים והאיכותיים בעולם וכמובן, שמקאלן מהווה חלק מהם. באפשרותכם להגיע לאחד מהסניפים או לבצע את ההזמנה דרך האתר שלנו.

אם אתם מעוניינים בקבלת ייעוץ מקדים אשר יסייע בבחירה או שיש לכם שאלות בנושא, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חנות המשקאות במספר טלפון - 03-5606731 והצוות ישמח לעמוד לשירותכם.

 

יצירת קשר
פרופסור שור 40, חולון יהודה הלוי 75, תל אביב הרצל 3, תל אביב
Copyright © 2022 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות