יין אורגני: מותגים מובילים בייצור אורגני איכותי | אליאסי משקאות | אליאסי משקאות
משלוחים מהיום להיום בערים ת"א, חולון, אזור ובת-ים | משלוח חינם ברכישת יינות מעל 300 ש"ח
ראשי    /    יין    /   יין אורגני

יין אורגני

יין אורגני הוא יין אשר יוצר מענבים אשר גדלו בהתבסס על עקרונות החקלאות האורגנית כלומר, סביבת הגידול של הכרמים צריכה להיות נקייה מחומרי הדברה או כל חומר כימי ובמקום זאת, רצוי לגדל בסביבתם עשבים אשר ידועים בתור מרחיקי מזיקים ומספקים עוד תכונות לשימור הענבים, הכל כדי לא להתבסס על חומרים אשר אינם מן הטבע. לאחר בצירת הענבים, אין איסור להשתמש בחומרים נוספים בהליך הייצור כגון חומרי הצללה וכו, אך התוספות יהיו כמה שיותר מינמאליות ובדר"כ השימוש בחומרים משמרים יהיה נמוך בהרבה.


מטרת סביבת הגידול האורגני הוא שימור המצב הקיים, ללא צורך להעשיר את היין בתוספים שלא מן הטבע ולכן, כתוצאה מכך וביקבים עם שימוש טכנולוגי עתיר בידע וניסיון יעניק ענבים עם ריכוז גבוה של נוזל, עשירים בטעמים אך עם יבול נמוך בדרך כלל בהשוואה לכרמים "רגילים" בכל מקרה, הגדרת יין אורגני הינו משתנה ממדינה למדינה ולכן, אין הגדרה אוניברסאלית שמדריכה כיצד לייצר "יין אורגני", מלבד כי על הענבים לגדול בסביבת חקלאות אורגנית ללא התערבות כימיקלית.

 

אז למה לשתות יין אורגני?

אחרי שהבנו כי יין אורגני מעודד את הכורמים לקיים סביבה חקלאית נטולת כימיקלים, אנו מבינים שזו הדרך הנכונה לקיים את העולם והתערבות כימיקאלית חייבת להיעלם מהליך הייצור למוצרים לכלכלת האדם ובפרט, כשזה נוגע למזון שלו. הסביבה האורגנית מספקת לייצורים שבטבע סביבה יותר בריאה ובטוחה, היא מכבדת את "הקיים בשטח" ולמעשה מעניקה לכורמים אחריות גדולה יותר וכך, השליטה על הסביבה תהיה יותר מבוקרת ותכופה.

החלטה לאכול ולשתות אורגני היא למעשה אמירה לשני הכיוונים, הראשונה כי אנו לא נהיה מוכנים להכניס חומרים מזיקים לגוף והשנייה היא אחראיות שאנו לוקחים על הנעשה בחקלאות של ימינו ומחליטים להצביע "ברגליים" ולתת לשיטות החקלאות המודרנית יותר מקום ונפח עשייה בשטח.


מעוניינים ביין אורגני?

אם אתם מעוניינים להזמין יין אורגני, תשמחו לגלות כי באליאסי משקאות- תוכלו למצוא מגוון יינות אורגניים ישראל ומכל קצוות העולם, אנו מסמנים לעצמו להרחיב את המטרה של חקלאות אורגנית ונפעל להנגיש את היינות האורגניים כמה שיותר לצרכן חובב היין. אנו מזמינים אותך לקרוא על היינות האורגניים אצלנו באתר ולבחור את היין שלך.

וכמובן, תמיד אנו זמינים בסניפינו או בהשארת הודעה באתר, ונשמח לסייע לך בבחירת היין האורגני מההיצע – ליצירת קשר כבר היום במספר - 03-5606731

 

 

יצירת קשר
פרופסור שור 40, חולון יהודה הלוי 75, תל אביב הרצל 3, תל אביב
Copyright © 2022 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות