חנות אלכוהול חולון: משקאות חריפים במשלוח עד הבית | אליאסי משקאות
משלוחים מהיום להיום בערים ת"א, חולון, אזור ובת-ים | משלוח חינם ברכישת יינות מעל 300 ש"ח
ראשי    /    יינות אדומים מומלצים

יינות אדומים מומלצים

  

יינות אדומים מומלצים: מה הם היינות הטובים ביותר?

באתר ובסניפי אליאסי ניתן למצוא יינות אדומים מומלצים ממיטב היקבים שראליים מהנגב ועד הגליל עם מיטב היקבים הגדולים כמו יקבי טפרברג, יקב ירושלים, יקב תבור ועד יקבי הבוטיק הקטנים יותר כמו יקב ננה, יקב סוסון ים, יקב סלוקיה ועוד. וכן, יינות אדומים ממיטב היקבים בעולם, החל מיוון ועד פורטוגל, ארצות הברית ושוב, בכל יום מגוון היינות משתנה וגדל.

אנו מאמינים שלא מעט אנשים יסכימו איתנו כי אחד המוצרים שהכי קל "לטעות" בהם הם יינות אדומים, ולכן באליאסי חנות אלכוהול ויין ההחלטה תהיה יותר פשוטה, כי על כל יין נשתדל לכתוב בקצרה מה המאפיינים של היין כדי שתוכלו לדעת האם הוא עשוי להיות לטעמכם. מגוון היינות האדומים שלנו משתנה מידי יום וניתן להתעדכן מה חדש באתר ואלו יינות במחירי מבצע מיוחדים.

 

יין אדום מומלץ: התאימו את היין המותאם עבורכם

 יינות אדומים מומלצים הינם יינות שהתמורה שווה לערך היין ואיכותו, את עניין השווי קשה לפעמים לאמוד וחשוב לזכור שלכל אחד הערך הוא שונה בגלל מדד התקציב ומדד האיכות שכל אחד היה מעוניין לטעום. לדוגמא ישנם כאלו שמעדיפים יינות עם גוף מלא יותר ו"כבד" שיתאים לארוחות בשריות, בדרך כלל גם נתאים יינות עם זני ענבים עם טאנים גבוהים, כמו: קברנה סוביניון, שיראז, מלבק וכו' ובדרך כלל אלו יהיו יינות ישראליים  שלעיתים נוטים להיות יקרים יותר, בגלל עלויות הייצור בישראל או ארגנטינאיים בעלות שלעיתים תהיה נמוכה יותר, בזכות גודל הייצור ההמוני של היקבים הארגנטינאיים המפורסמים בכל העולם. ישנם גם כאלו שיעדיפו יינות יותר מלטפים בטעם, פירותיים וקלילים כמו יינות הפינו נואר, פטיט סירה, שיראז - כאן נעדיף להתאים ללקוח יינות בסגנון בורגון למשל, מאזור זה ניתן למצוא יינות מעניינים החל מהיינות בקטגוריות ה-MIX&MATCH  עם רשימת יינות גדולה בקטגוריית ה-3 במאה וגם יותר ועד ליינות מתיישנים יקרים יותר וכמובן, איכותיים יותר עם מורכבות גדולה ועונג גדול בחוויית השתייה.

לכן, אנו נשתדל להביא מידי יום למגוון היינות האדומים המומלצים שלנו ובכלל בכל קטגוריות היין, יינות שנחשבים איכותיים הן מבחינת הארומה, הטעם והמורכבות שלהם שכמובן, תמיד מעצימה את חוויית השתייה של היין.

יינות אדומים מומלצים – משלוחים עד הבית

סניפי וחנות האתר אליאסי חנות יין ואלכוהול ניתן למצוא מגוון גדול של יינות ישראל וכן, יינות ממיטב היבואנים החל מההיקבים הגדולים והמובילים בעולם ועד ליקבים הביתיים שמייצרים יינות מיוחדים ובכמויות מצומצמות ועל כן, אנחנו מתחייבים שחוויית קניית היינות באליאסי חנות יין ואלכוהול, תהיה חווייה מעניינת ובכל פעם, תוכלו לטעום עוד סגנונות ויינות שטרם ניסיתם, ועכשיו עם שירות משלוחים מהיר עד הבית ובמשלוחים מהיום להיום באזור גוש דן והסביבה.

 

 

Copyright © 2022 all rights reserved | נבנה ע"י לוגייט טכנולוגיות